دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم : 56746602

تعمیر چرخ گوشت

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

راهنمای خرید چرخ گوشت

راهنمای خرید چرخ گوشت خانگی

هنگامی که قصد دارید یک وسیله برقی مانند چرخ گوشت بخرید، باید به یک سری نکات و پارامترها بسیار مهم توجه کنید. در زمان خرید چرخ گوشت عمدتا با سئوال‌هایی مثل، چرخ گوشت چی بخرم؟ یا بهترین مارک چرخ گوشت کدام است؟ مواجه می‌شویم. با مطالعه راهنمای خرید چرخ گوشت علاوه بر که پاسخ مناسبی برای این سوال‌ها پیدا می‌کنیم می‌توانیم با انواع چرخ گوشت هم آشنا شده و بهترین چرخ گوشت خانگی را برای آشپزخانه خود تهیه کنیم. بسیاری از افراد بر این تصور هستند که خرید چرخ گوشت به دلیل نبود تنوع بالا و شباهت تمامی چرخ گوشت‌ها با یکدیگر کاری ساده‌ای است. اما امروزه چرخ گوشت‌ها تنوع بالایی پیدا کرده‌اند و در نتیجه بر قابلیت‌های آنها نیز اضافه شده‌است. لذا در ابتدا توصیه می‌کنیم راهنمای خرید چرخ گوشت را مطالعه و بررسی کنید و به ویژگی‌های ضروری و مهمی که در خریدچرخ گوشت خانگی مورد نیاز است بپردازید. در این صورت می‌توانید خریدی رضایت بخش داشته باشید و از هزینه‌های تحمیل شده بابت تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه کار راه بنداز خلاص شوید.

با وجود مطالعه راهنمای خرید چرخ گوشت و در نظر داشتن تمام نکات مهم در هنگام خرید، باز هم امکان دارد دستگاه شما دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر چرخ گوشت داشته باشید. در این حالت توصیه می‌کنیم تا در حد امکان خود بدون داشتن اطلاعات و مهارت کافی اقدام به تعمیر و تعویض قطعات نکنید. حتما از تکنسین‎‌ها و تعمیرکاران مجرب برای تعمیر چرخ گوشت کمک بگیرید.

راهنمای خرید چرخ گوشت

نکات مهم و راهنمای خرید چرخ گوشت

در هنگام خرید یک چرخ گوشت خانگی حتما نکات ضروری زیر را در نظر داشته‌باشید:

• توان موتور
یک چرخ گوشت با کیفیت باید قدرت موتور بالایی داشته و مجهز به سیستم چرخش معکوس باشد. بدیهی است که هر چه قدر موتور چرخ گوشت دارای کارآیی بالایی باشد، مدت زمان چرخ کردن گوشت کمتر خواهد شد و کار سریع تر پیش خواهد رفت. علاوه براین، قدرت بیشتر و کارایی بالای موتور چرخ گوشت ار استهلاک زیاد جلوگیری خواهد نمود چرا که دستگاه مدت زمان کمتری روشن بوده است.
یکی از فاکتورهای تعیین کننده برای قیمت چرخ گوشت قدرت موتور آن است. پیشنهاد ما این است که با در نظر داشتن این موضوع و با پرداخت هزینه بیشتر در ابتدای خرید طول عمر وسیله خود را تضمین کنید. همچنین با افزایش کارآیی موتور چرخ گوشت بازدهی انیز بیشتر شده و خروجی با کیفیت‌تری خواهید داشت .
توجه به این نکته هم ضروری است که، وارد کردن گوشت در اکثر چرخ گوشت‌ها به صورت دستی انجام می‌شود و باید با فشار این کار انجام گیرد، حال اگر قدرت موتور بالاتر باشد ، نیاز به فشار کم‌تری هم خواهد بود. از سوی دیگر، چرخ گوشت‌های خانگی را نباید به صورت مداوم روشن نگه داشته شوند. دستگاه بایذ بین پانزده الی سی دقیقه یک بار خاموش شود. همین امر دلیل دیگری که باید در هنگام خرید دستگاه به میزان قدرت و توان موتور توجه نموده و از قبل راهنمای خرید چرخ گوشت را مطالعه کنید.
• قابلیت خنک کنندگی موتور
تمامی دستگاه‌هایی که دارای موتور هستند بعد از یک مدت کارکردن، داغ می‌شوند وباید برای جلوگیری از سوختگی، دستگاه را برای مدتی خاموش کرده و به آن استراحت داد. این ویژگی در بیشتر دستگاه‌های برقی قدیمی مرسوم بود. اما با کمک حسگرهایی که در چرخ گوشت‌های امروزی مورد استفاده قرار گرفته است، دستگاه پس از مدتی کار به صورت خودکارخاموش می‌شود تا موتور به واسطه حرارت آسیب نبیند. با وجود ابن کهبیشتر چرخ گوشت‌های جدید از این امکان برخوردار هستند اما برای اطمینان باید در هنگام خرید وجود حسگرهای خنک کننده موتور چک شود.
• تعداد چرخ دنده
وظیفه‌ یک چرخ دنده، بالابردن سرعت گشتاور موتور چرخ گوشت است. در هنگام خرید چرخ گوشت حتما باید به تعداد چرخ دنده‌های موجود در دستگاه توجه داشته باشید زیرا هر کدام بسته به نیاز کاربر، کارایی خاصی خود را دارند. علاوه بر این؛ یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برای هر چرخ گوشتنی اتفاق بی افتد شکسته شدن چرخ دنده‌ها است. پس حتما باید در هنگام خرید مورد بررسی قرار بگیرند.
• میزان صدا
یک چرخ گوشت خوب باید صدای کمتری تولید کند. عدم ایجاد آلودگی صوتی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در خرید هر لوازم آشپزخانه خانگی باید مورد توجه قرار گیرد. البته ذکر این نکته ضروری است که ایجاد صدا بعد از مدتی کار توسط چرخ گوشت می‌تواند دلایل بسیاری داشته باسد که با مراجعه به تعمیر کار و عیب یابی دستگاه قابل حل است.
• تیغه های متعدد و مختلف
از چرخ گوشت برای کاربردهای مختلفی می‌توانیم کمک بگیریم. به جای خرید یک غذاساز می‌شود یک چرخ گوشت با تیغه‌های متعدد و مختلف خریداری کرد. به عنوان مثال تیغه‌های سوسیس ساز، و یا دارا بودن رنده‌های ریز و درشت و چیپسی از دیگر مزایایی است که در خرید چرخ گوشت مناسب می‌توان مورد توجه قرار داد. به همین علت است که ما  در راهنمای خرید چرخ گوشت به این نکته اشاره کرده‌ایم.
• سیستم چرخش معکوس
سیستم چرخش معکوس به تیغه‌های دستگاه و حرکت آنها باز مربوط می‌شود. با کمک گرفتن از این وبژگی تکه‌های باقیمانده گوشت، چربی و یا هر موادی که در دستگاه وجود دارد از چرخ گوشت بیرون کشیده می‌شود.

• سبک بودن دستگاه
سبک بودن دستگاه موجب حمل راحت‌تر و در نتیجه استفاده ساده‌تر از دستگاه می‌شود.
• داشتن پایه ضد لغزش حین انجام کار و روکش محافظ
استفاده از این دو وسیله جانبی در حین استفاده و بعد از استفاده از چرخ گوشت می‌تواند گزینه‌هایی قابل بررسی در انتخاب چرخ گوشت باشند. زیرا عدم لغزش در حین انجام کار سهولت کار را افزایش داده و از ایجاد صدای اضافه جلوگیری می‌کند.
• در دسترس بودن قطعات و لوازم جانبی
چرخ گوشت ها نیز مانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند. در این صورت در دسترس بودن قطعات مورد نیاز و قیمت مناسب آن نقش بسیار مهمی در تعمیر و استفاده مجدد خواهد داشت. در غیر این حالت عملا دستگاه بلااستفاده می‌گردد. منظور از لوازم جانبی تیغه‌های دستگاه هستند که در انواع استیل و پلاستیکی در بازار موجود هستند.
علاوه بر مطالب گفته شده سهولت در شستشوی قطعات و جداشدن راحت از یکدیگر و نصب مجددآن‌ها از دیگر نکات قابل توجه است. در نظر داشتن این نکته موجب استفاده راحت، سریع و بدون دردسر از چرخ گوشت می‌شود.

خرید انواع چرخ گوشت

نقش قیمت و بودجه در خرید یک چرخ گوشت مناسب

بودجه شما یک از مهم ترین موارد در خرید چرخ گوشت است.
مدل‌های بسیار زیاد چرخ گوشت در بازار موجود است. هر کدام دارای امکانات مختلف و قیمت‌های متفاوتی هستند. شما باید با توجه به بودجه مورد نظرتان بهترین دستگاه را انتخاب کنید. برخی از امکانات موجود در چرخ گوشت ممکن است هیچ گاه مورد استفاده شما قرار نگیرد. پس گاهی می توان با چشم پوشی از برخی از امکانات اضافی مدلی با قسمت مناسب تر و متاسب با بودجه خریداری نمود .به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی هنگام خرید بسیار اهمیت دارد.

حرف آخر

به طور کلی قبل از هرگونه خرید، مخصوصا خرید چرخ گوشت، راهنمای خرید چرخ گوشت را مطالعه کنید. در هنگام خرید علاوه بر انتخاب برند با کیفیت، باید نیازمندی‌های خود را نیز در نظر داشته باشید و بر اساس کارکردی که از یک چرخ گوشت انتظار دارید آن را انتخاب کنید. باید توجه نمود که با وجود بررسی تمام نکات مطرح شده در راهنمای خرید چرخ گوشت امکان خرابی و آسیب در چرخ گوشت اجتناب ناپذیر است. در صورت بروز هر گونه مشکل می‌توانید از آموزش تعمیرات چرخ گوشت استفاده کرده و یا برای تعمیر چرخ گوشت خود با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان در محل حاضر شده و بهترین خدمات را با گارانتی به شما ارائه می‌دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *