دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم : 56746602

تعمیر چرخ گوشت

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

تعمیر چرخ گوشت صنعتی

تعمیر چرخ گوشت صنعتی

چرخ گوشت‌های صنعتی و نیمه صنعتی در رستوران‌ها، کارخانه‌ها، مغازه‌ها و حتی گاهی در خانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. چرخ گوشت‌های مورد استفاده در هتل‌ها و یا رستوران‌ها حرفه‌ای و تخصصی هستند و بسیار بادوام بوده و کارایی بالایی دارند. اما گاهی به دلیل استفاده مکرر از این چرخ گوشت‌ها، ممکن است دستگاه دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز پیدا کند. تعمیر چرخ گوشت صنعتی و نیمه صنعتی مستلزم تخصص است و حتما باید توسط تعمیرکار مجرب رفع عیب شود. به دلیل وزن زیاد حمل و نقل بسیار سختی که دارند بهتر است تعمیر چرخ گوشت با حضور تعمیرکار در محل انجام شود و نیازی به جابجایی دستگاه وجود نداشته باشد. با تماس با مجموعه ما می‌توانید از تجربیات تعمیرکاران این مرکز بهره مند شوید و تعمیر چرخ گوشت صنعتی خود را به تکنسین‌های این مرکز بسپارید.
برای درخواست تعمیرات چرخ گوشت صنعتی، علاوه بر این که می‌توانید شفارش خود را در سایت ثبت کنید، از سویی دیگر می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت نیز تماس بگیرید. در هر حالت تکنسین‌های ما هماهنگی‌های لازم را با شما انجام داده و در صورت نیاز برای تعمیر چرخ گوشت در محل حاضر خواهند شد. با استفاده از خدمات تعمیر چرخ گوشت صنعتی در مجموعه ما در هزینه‌ها تا حد چشمگیری صرفه جویی خواهید نمود.

چرخ گوشت‌های صنعتی سه فاز و تک فاز

انواع چرخ گوشت‌های نیمه صنعتی و صنعتی جز تجهیزات آماده‌سازی است که در کسب و کارهای متعدد از آن استفاده می‌شود. این چرخ گوشت‌ها یا به صورت تسمه‌ای و یا با گیربکس کار می‌کنند که ممکن است در اثر کار زیاد دچار آسیب شوند. از آنجایی که چرخ گوشت‌های صنعتی ظرفیت بالایی دارند و این توانایی را دارند که مقدار قابل توجهی گوشت را چرخ کنند، قدرت موتور آن‌ها نیز باید بالا باشد.
چرخ گوشت‌های صنعتی را می‌تواند در دو گروه سه فاز و تک فاز جای داد. چرخ گوشت‌های صنعتی سه فاز قدرت موتور بالایی دارند اما ممکن است به علت نوسانات برق، آسیب دیدن سیم پیچ‌های داخلی و یا فرسودگی در قطعات نیاز به تعمیر داشته باشند، یک تعمیرکار مجرب با استفاده از تجهیزات لازم می‌تواند به راحتی چرخ گوشت‌های صنعتی سه فاز را تعمیر کند.
نوع دیگر چرخ گوشت‌های صنعتی، چرخ گوشت تک فاز است. این چرخ گوشت‌ها از نظر قدرت موتور نسبت به چرخ گوشت‌های سه فاز ضعیف‌تر هستند، و نباید بیشتر از ظرفیت، از آن‌ها استفاده شود. در صورت استفاده و کار بیش از حد موتور خراب شده و از کار می‌افتد.
نکته قابل توجه در این است که تعمیرکاران چرخ گوشت‌های صنعتی سه فاز و تک فاز باید از مهارت لازم برخوردار باشند و از سیستم و نحوه کارکرد هر دو نوع چرخ گوشت آگاهی کامل را داشته باشدتا بتوانند کار تعمیر چرخ گوشت را با کیفیت بالا و سرعت عمل قابل قبول انجام دهند.

تعمیر چرخ گوشت صنعتی

چه زمانی اقدام به تعمیر چرخ گوشت صنعتی نماییم

اگر در حین کار با چرخ گوشت صنعتی با یکی از موارد زیر مواجه شدید، حتما با تعمیرکار تماس گرفته و اقدام به تعمیر چرخ گوشت صنعتی خود نمایید. در صورت تعلل و اقدام دیر هنگام ممکن است آسیب‌های جدی به چرخ گوشت شما وارد شود.

• چرخ گوشت صنعتی روشن نمی‌شود
• خاموشی دستگاه در حین کار
• دستگاه درهنگام کار صدای زیادی ایجاد می‌کند
• موتورچرخ گوشت صنعتی جرقه می‌زند
• گوشت چرخ شده از دستگاه خارج نمی‌شود
• داغ شدن بیش از حد موتور
• دستگاه به درستی کار نمی‌کند
• گوشت چرخ شده خشک است
• تیغه‌های دستگاه کند شده
• کلیدها کار نمی‌کند
در ادامه به بررسی برخی از این موارد می‌پردازیم.

چرخ گوشت صنعتی روشن نمی‌شود

از آنجایی که چرخ گوشت‌های صنعتی مصرف برق بالایی دارد ممکن است با فشار زیادی که به سیستم برق می آورند موجب سوختن سیم‌های پریز برق یا خرابی دوشاخه خود شوند. یکی دیگر از عوامل روشن نشدن چرخ گوشت صنعتی مشکل ایجاد شده در کلید پاور دستگاه است. علاوه بر این، احتمال خرابی در اتصالات داخلی دستگاه و یا حتی سوختن موتور چرخ گوشت صنعتی نیز می‌تواند از عوامل روشن نشدن دستگاه باشد. به منظور عیب یابی و تعمیرات برندهای مختلف چرخ گوشت‌های صنعتی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خاموشی دستگاه در حین کار

یکی از دلایل خاموشی چرخ گوشت صنعتی در حین کار فشار بیش از حدی است که به دستگاه وارد می‌شود. در این حالت سنسورهای دمای دستگاه وارد عمل شده و برای جلوگیری از سوختن موتور، چرخ گوشت راخاموش می‌کنند. دستگاه تا زمان خنک شده خاموش نگه داشته میشود. اما اگر خاموش شده چرخ گوشت چندین دفعه اتفاق افتاد به احتمال زیاد مشکل از سنسور دمای دستگاه و یا اتصالات داخلی آن است. لذا باید به منظور تعمیر چرخ گوشت صنعتی، از تعمیرکار مجرب کمک گرفته شود.

دستگاه در هنگام کار صدای زیادی ایجاد می‌کند

به طور کلی چرخ گوشت‌های صنعتی دستگاه‌های پر سرو صدایی هستند. در حقیقت صدای زیاد در آن‌ها نشان دهنده توان بالای دستگاه است.اما اگر مشاهده کردید صدای دستگاه به شکل غیر عادی بالا رفته و صدای ناهنجار ایجاد می‌کند حتما دستگاه را به منظور بررسی و عیب یابی در اختیار تعمیرکار قرار دهید.
در زیر مواردی را که باعث ایجاد صدای ناهنجار می‌شود آورده‌ایم:
• شکستگی تیغه ها
• مشکل در چرخ دنده ها
• مشکل ایجاد شده در گریس دستگاه
• مشکل در موتور چرخ گوشت صنعتی
• مشکل در تیغه های چرخ گوشت صنعتی
• ایراد در یاتاقان‌ها

تعمیر چرخ گوشت صنعتی زمانی که موتور جرقه می‌زند

جرقه زدن موتور چرخ گوشت صنعتی می‌تواند یکی از ایرادات پیش آمده در دستگاه باشد. در این شرایط مراجعه به تعمیرکار و بررسی قسمت‌های مختلف دستگاه اجتناب ناپذیر است. مواردی که ممکن است موجب بروز این مشکل در چرخ گوشت صنعتی شود عبارتند از::
• اتصالی سیم ها در چرخ گوشت
• وجود اصطحکاک
• وجود رطوبت در دستگاه
• وجود جرم زیاد درون دستگاه

در این موارد برای تعمیر چرخ گوشت صنعتی حتما باید به تعمیر کار مراجعه شود.

گوشت چرخ شده از دستگاه خارج نمی‌شود

کند شدن تیغه چرخ گوشت صنعتی می‌تواند باعث بروز این اشکال در دستگاه شود. همچنین وجود چربی بیش از اندازه نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل بیرون نیامدن گوشت در حین فرآیند چرخ کردن باشد. یکی از راهکار های مفید برای جلوگیری از این اتفاق تیز کردن تیغه‌های دستگاه است.

داغ شدن بیش از حد موتور

افزایش دمای چرخ گوشت در زمان کار کردن امری کاملا طبیعی است اما اگر موتور بیش از اندازه داغ شود نشان دهنده وجود مشکلی در چرخ گوشت صنعتی خواهد بود. در حین کار کردن دستگاه هوا از روزنه‌های کنار دستگاه خارج می‌شود، چنانچه هوای خارج شده بسیار داغ باشد و بوی سوختگی نیز بدهد به احتمال زیاد موتور نیم سوز شده است.

تعمیر ات چرخ گوشت های صنعتی

تعمیر برندهای مختلف چرخ گوشت صنعتی

از جمله محبوب‌ترین برندهای چرخ گوشت صنعتی در ذیل آورده شده است. تیم ما با آشنایی کامل به ساختار و نحوه عملکرد چرخ گوشت‌های صنعتی در برندهای گوناگون آماده سرویس‌دهی و خدمات رسانی است.
o چرخ گوشت صنعتی الکتروکار
o چرخ گوشت صنعتی آلفا
o چرخ گوشت صنعتی امگا
o چرخ گوشت صنعتی آرتکس
o چرخ گوشت صنعتی چگا
o چرخ گوشت صنعتی فیمار

هزینه تعمیر انواع چرخ گوشت‌های صنعتی

هزینه تعمیرات چرخ گوشت‌های صنعتی با توجه به برند دستگاه، میزان و نوع خرابی متغیر خواهد بود. تمامی سعی ما در این مجموعه این است که چرخ گوشت شما را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت تعمیر نماییم. در ادامه لیست حدودی از قیمت تعمیر وتعویض قطعات مختلف چرخ گوشت‌های صنعتی ارائه می‌شود.

 

نوع خدمات قیمت (تومان)
هزینه تعمیر موتور چرخ گوشت صنعتی 250000 تا 750000
هزینه تعویض موتور چرخ گوشت صنعتی 350000 تا 950000
هزینه تعویض چرخ دنده 90000 تا 400000
هزینه تعویض قطعات مصرفی رایگان + هزینه قطعه

حرف آخر

 تمامی برندهای چرخ گوشت ممکن است به دلایل مختلفی از جمله استفاده طولانی مدت، نوسانات برق و فرسودگی قطعات دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. شناخت کافی و تجربه و مهارت نقش اساسی در تعمیر چرخ گوشت صنعتی دارد. عدم تخصص در این زمینه و یک اشتباه ممکن است خسارات بیشتری را به دنبال داشته باشد. تعمیرکاران ما با تخصص کافی و ارائه خدمات با کیفیت برای تعمیر چرخ گوشت صنعتی شما، آماده خدمت هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *